مهندس التابعة

زمرة كسب المزيد من المال

سياسة الخصوصية

Gizlilik Politikası (31 Mart 2012)

Öncelikle belirtmek isteriz ki gizliliğiniz AffiliateEngineer.com için önemlidir. Eğer, gizlilik politikamız ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.
Affiliate Engineer, e-ticaret yapan web sayfası sahiplerinin ürünleri için satış ortağı taleplerini alır ve sistemi üzerinde paylaşır. Sistemimizde kayıt altına alınan kullanıcı bilgileriniz üçüncü taraflar ile kesinlikle paylaşılmaz. Hesabınızdaki verileri yetkisiz erişimden veya bunların yetkisiz olarak değiştirilmesinden, ifşa edilmesinden veya imha edilmesinden korumak için tüm tedbirleri alırız.
Hesap sahiplerine özel saklanan bilgilere erişimi, bu bilgileri bizim için işlemek üzere bilmesi gereken, gizlilikle ilgili sözleşmeyle sağlanan çok sıkı yükümlülüklere tabi olan ve bu yükümlülükleri yerine getirmemeleri durumunda disiplin cezası alabilecek veya anlaşmaları feshedilebilecek çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile sınırlarız.
Affiliate Engineer; sistem raporları üretmek, performans takibi yapabilmek için sistemdeki verileri müşterilerden ve kişilerden bağımsız olarak değerlendirmek dışında hiç bir veriyi tekil olarak ele almaz, değerlendirmez ve kimseyle paylaşmaz.
Başka bir şirketle birleşme, şirket satın alma veya varlık satma faaliyetinde bulunursa, size özel bilgilerin gizliliğini sağlamaya devam ederiz.
Gizlilik Politikamızı değişikliğe uğratmadan önce muhakkak hak sahiplerinin onayını alırız.